Blogovací prázdniny - rekonstrukce

Pavel O mně

Už bylo na čase. Vše stárne, včetně mého blogu. Tak nastal čas na rekonstrukci a pěkně od základu. A nezůstane kámen na kameni. Proto také začínají 2 měsíční blogovací prázdniny.

Blogovací prázdniny - rekonstrukce

Je to 4,5 roku co jsem tento blog spustil. Až na pár výjimek utvrzující pravidlo vycházely články pravidelně týden co týden. Již vyšlo téměř 240 článků a v posledním roce navíc přispíval také Michal. Rád bych se pochlubil také návštěvností, jenže při přesunu blogu na HTTPS jsem nedopatřením Google Analytics odrovnal, takže data nemám.

Historie se opakuje, vše mi trvá cca rok

Pokud si někdo pamatuje můj první článek s příhodným názvem "Spouštím blog! To to trvalo", tak ví, že od dokončení návrhu blogu trvalo rok, než jsem jej spustil. A tentokrát je situace dost podobná. Grafiku nového blogu mi opět navrhl Dominik, ale je to už rok, co mi leží ve složce.

Přesto, že blog je jen zábavou a koníčkem, snažím se, aby články vycházely pravidelně. Proto jsem se rozhodl, po 4,5 letech si udělat 2měsíční prázdniny a chvíli nic nepsat. V tu dobu budu tvořit web nový, modernější, pěknější a hlavně responzivní, což bylo nejčastější stížností. Nevím, jestli to do 2 měsíců stihnu, ale budu se snažit.


Takže v ideálním případě se k psaní vrátím na začátku května. Na viděnou

Novinky z blogu

Blogovací prázdniny - rekonstrukce

Už bylo na čase. Vše stárne, včetně mého blogu. Tak nastal čas na rekonstrukci a pěkně od základu. A nezůstane kámen na kameni. Proto také začínají 2 měsíční blogovací...

Další články