Dreamly - pro kvalitnější spánek

Pavel O mně

Něco málo o tom, jak jsem se podílel na projektu Dreamly vývojem webu i osobní zkouškou tohoto doplňku stravy pro podporu lepšího spánku.

Dreamly - pro kvalitnější spánek

V září mě kamarád Dominik poprosil, jestli bych jim pomohl s webem pro jejich nový projekt Dreamly. Má se jednat o doplněk stravy pro podporu spánku. Spánek je důležitý a já osobně spím rád, takže jsem samozřejmě souhlasil, ale chtěl jsem také produkt vyzkoušet.

2 tobolky pro lepší spaní

Než jsem ale mohl vůbec něco vyzkoušet, zabralo to spoustu času. Bylo potřeba vymyslet složení, prokonzultovat to s odborníky a otestovat, nechat vše schválit a dostat certifikáty a také počkat, než se vše vyrobí. V prosinci ale bylo vše hotové a mě přistála první krabička doma. 

Největší nevýhodou léků proti nespavosti je, že jsou většinou pouze na předpis, a navíc na nich vzniká závislost. To se naštěstí tobolek Dreamly netýká, jsou složené pouze z bylin, které lze nalézt i v různých čajích apod. Celé složení včetně detailnějšího popisu jednotlivých bylin je v sekci Složení na webu.

Osobní zkušenost

Jak jsem říkal, spánek mám rád a převážně v období stresu jsem se dlouho do noci převaloval a myslel na vše, co musím ještě udělat. Takže jsem byl na výsledný efekt zvědav. První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý. Ráno jsem ale musel vstávat brzy a spánek tak dlouhý nebyl, přesto ale byl kvalitní.

Další dny jsem již usínal značně rychleji. Někteří mohou namítnout, že se jedná o placebo efekt. Tento fakt nelze ani vyvrátit, ani potvrdit a je potřeba, aby si každý o tom udělal obrázek sám a po delší době užívání. Za mě je ale účinek výborný.

Dreamly balení

Blog a další rady

Kromě samotné objednávky Dreamly tobolek je na webu také blog, na kterém jsou rady, jak správně dbát o svůj spánek, co dělat a nedělat, aby byl spánek co nejkvalitnější. Nyní by už nespavost neměla mít žádnou šanci.

Tvorba webu

Design webu si navrhnul Dominik sám, a protože jsem již měl dřívější zkušenosti se spolupráci s Dominikem na vícero webech, nečekal jsem žádné problémy. Jeden problém ale nastal, a to byl čas. Bohužel jsem nestíhal vytvořit celý web sám, přestože rozsahově je malý, a proto jsem povolal na pomoc kamaráda a kolegu Michala.

Dohromady jsme celý systém vytvořili na Wordpressu, včetně implementaci platební brány pomocí GoPay. Vše je vytvořeno s minimem pluginů pro co největší rychlost. Použité pluginy jsou Advanced custom fields a Yoast SEO.


A nyní už vám mohu jen popřát dobrou noc.

Přidat komentář

Právě odpovídáte na existující komentář. Zrušit

Komentáře

Kdo hleda hodnoceni a zkusenosti s Dreamly, nechali jsme si prasky poslat do redakce a hezky je zhodnotila nase Monika - ctete zde - https://www.slimming.cz/dreamly/

Odpovědět

Novinky z blogu

Electron, 2. část

V minulém díle byl představen Electron framework s jeho silnými i slabými stránkami. Na tento úvod navážeme a podíváme se, jak fungují jeho procesy a komunikace mezi...

Další články