Přehled roku 2017

Pavel O mně

A je to opět tady, další rok pryč. A stejně jako rok minulý, je tu můj osobní přehled. Přehled, co se v roce 2017 událo a neudálo i co se povedlo a nepovedlo.

Přehled roku 2017

Předešlý rok 2016 nasadil laťku hodně vysoko. Možná je to tím, možná jen skutečností, že život není dokonalý. Ať tak či tak, rok 2017 přinesl komě radosti také hodně zklamání. Zkrátka bezstarostný život Erasmáka je ten tam.

Předprázdninový čas

Rok 2017 přece jen začal pěkně. Silvestr a Nový rok jsme strávili v Jeseníkách s kamarády z Erasmu a poté ještě pár dní v Praze, včetně tour s bezdomovcem. Na narozeniny jsem si navíc nadělil cestu za lyžováním do Francie

Už tehdy jsem měl ale plán, že bych se chtěl vrátit do Finska. Zkouškové naštěstí bylo dost dlouhé na to, abych i na případné opravné zkoušky měl před odletem čas. Vše klaplo a 5.6 jsme společně s Ivošem odletěli do Finska. No a já tam rovnou zůstal celý měsíc. Navíc jsem to celé zakončil oslavami nejdelšího dne a poté se pomalu odebral domů.

Tak prý Artist na AirFestivalu

Nejhorší (poslední?) prázdniny

Vzhledem ke skutečnosti, že po prázdninách jsem nastoupil do posledního ročníku studia na VŠB, čekaly mě poslední prázdniny. Teda za předpokladu, že ještě nepropadnu. V době, kdy jsem začal plánovat Finsko (březen) jsem se také rozhodl, že si najdu stáž na léto někde v zahraničí. To se ale bohužel nepovedlo a navíc jsem vše odřekl, protože jsem až do posledního dne věřil, že celé prázdniny strávím někde v práci. Takže jsem po návratu z Finska na konci června zjistil, že nemám co dělat. Bylo to opravdu ubíjející.

Přesto, že na prázdniny mám hodně dobrých vzpomínek, byly to jen krátkodobé akce a výlety vzhledem k celé délce prázdnin. Na poslední chvíli jsem sehnal lístek na Colours of Ostrava, byl jsem na Beats4Love a začal jsem dělat osobního řidiče "světoznámému" DJ Jake Haleymu. Díky tomu jsem se dostal do Plzně, kde mě nechali, a také na Air Festival do Hradce Králové. Zde jsem měl možnost osobně v backstage poznat opravdu světoznámého DJe Agustina z argentinského dua Heatbeat. Ke konci srpna jsem na poslední chvíli přijal pozvání na výlet vlakem po ČR, tak zakončení léta nakonec nebylo tak zlé, jako nic nedělání v průběhu velké části prázdnin předtím.

Zimní semestr

Na začátku září jsem nastoupil do Moravia, protože jsem měl v zimním semestru pouhé 2 předměty. Jak jsem během celý prázdnin dělal kulové, když začal školní rok, akce se jen hrnuly. A to i přes skutečnost, že jsem docházel do práce každý den.

Hned na začátku září jsem se podíval do Polského Krakówa na Google Developer Days, naplánovali jsme výlet Oktoberfest-Holandsko a navštívili kamarády v Utrechtu. Později na podzim jsme ještě podnikli výlet Polskem a přes školu jsem se také dostal na 2 dny do Škodovky do Mladé Boleslavi. Podzim roku již na rozdíl od prázdnin byl akční, ale také byl poslem špatných zpráv. Holt, nic není dokonalé.

Těch příjemných i méně příjemných událostí bylo více, musím si ale taky nechat něco pro sebe, takže se již dále rozepisovat nebudu, máte smůlu.

1. Narozeniny OneZoo v Helaxu

Rok 2018

Po tomto roce si již netroufám odhadovat, co se bude dít v roce následujícím. Nejspíše mě ale čekají v červnu státnice a pak opuštění života studentského a přestup do života pracujícího lidu. Navíc se možná rýsuje možnost, že bych jel opět na Mořského koníka, jako předchozí prázdniny. Ale kdo ví, co bude.

Ať se ale bude dít cokoli, všem přeji do roku 2018 všechno nejlepší a pořádně si ho užijte :)

Přidat komentář

Právě odpovídáte na existující komentář. Zrušit

Komentáře

Martin Kutáč

31.12.2017 13:15

Přeji Ti aby ten přestup mezi "dělný lid" nebyl příliš bolestivý. Vzhledem k tomu, že už několik let pracuješ víc než polovina lidí v této zemi, tak to snad tak hrozné nebude. Takže hodně štěstí do roku 2018!!

Odpovědět

Novinky z blogu

Responzivní obrázky v HTML

V tomto článku se podíváme na to, jak lze pomocí atributů srcset a sizes servírovat obrázky různých velikostí podle kontextu webové...

Další články