Spouštím blog! To to trvalo

O mně

Otevírejte šampaňské, vystřelte z děla, slavte 3 dny a 3 noci, spouštím blog! Trvalo to 5 let keců a rok od koupení domény. A jak to vlastně všechno probíhalo? Od prvního nápadu až po zrealizování portfolia a blogu

Spouštím blog! To to trvalo

Proč tolik povyku, kvůli spuštění dalšího blogu?

Jestli mě neznáte, asi nechápete, ale mnoho jiných by mohlo vyprávět. Kamarád Lukáš si založil blog již dávno. Tou dobou já také začal přemýšlet nad vlastním blogem, ale tenkrát jsem ještě nepřemýšlel o čem psát. 

Když jsem tak uvažoval, proč založit blog, nenašel jsem si dost důvodů. Tak jsem to stále odkládal a odkládal, asi to všichni znáte.

Přišel zlom, a plány byly na 8. koleji

Začal jsem si vydělávat tvorbou webů. Stále bylo co dělat, a čas na tvorbu blogu se blížil 0. Chuť tomu taky opět nepomáhala a tak čas plynul, a já stále bez blogu.

Nastal čas na mou největší referenci, web pro Lyžařský areál Bílá v Beskydech. Tehdy jsem poznal grafika Dominika, se kterým spolupracuji. Dominik měl své portfolio, kde si vystavoval své grafické práce a mě začal opět vlastní web vrtat hlavou.


A pak se to stalo, skoro

A najednou jsem se odhodlal, koupil si doménu, zadal Dominikovi práci, vytvořit grafiku pro můj web. Hlavní strana portfolio, blog a fotogalerie (na té se pracuje). Vše bylo připravené, a Lukáš mě začal týden co týden bombardovat, kdy už bude blog. 

Ještě rok to trvalo

Už vás nebudu dále zržovat, blížíme se do finále. Rok mě Lukáš pravidelně zasypával otázkami.

Na začátku srpna, jsem spustil ukázku referencí, a nyní i blog! Je to asi neuvěřitelné, ale ještě nás čeká fotogalerie. Raději tu nebudu slibovat spuštění, protože to nejspíše nedodržím stejně.

Co zde můžete čekat?

Blog bych chtěl primárně věnovat oboru, tudíž zde budou články o tvorbě webů, programování a o počítačích celkově. Chtěl bych také věnovat nějaké články mým referencím a sem tam i něco o sobě.

Výběr připravených témat

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné. Email nebude zveřejněn

Buď první, kdo přidá komentář. Zatím zde nic není