Čtenářský deníček

11.07.2017 11:07 (aktualizováno ) O mně

Můj osobní čtenářský deníček knih, které rád doporučím k přečtení i ostatním. Ať už v papírové formě, nebo v Kindle, na tom nesejde. Pokud je kniha dobrá a může být inspirací pro ostatní, bude v tomto článku.

Čtenářský deníček

Něco na úvod:
Nedávno jsem se zeptal Ivoše, co by doporučil za knihy. Načež přišla odpověď: "Však tu je můj článek, který jsem napsal kvůli tobě!" a já si řekl, že by nebylo odvěcí mít také seznam knih, které jsem přečetl. Zaprvé pro mě a za druhé i pro ostatní, kteří také hledají inspiraci.

Knihy jsou zařazeny podle roku, kdy jsem je četl a postupně budu přidávat další. Vypsány jsou pouze ty, které mě zaujaly natolik, že je doporučím dále a rozečtené či nedočtené uvádět nebudu. Čtu vše možné, pohádky, detektivky, fantasy, životopisné .... třeba si taky najdeš tady tu svou oblíbenou.

Raději knihu

Knihy výše jsou vždy přečtené později, tj nové knihy přidávám hned pod nadpis daného roku.

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013 B.K. - Before Kindle

Je to již nějaký ten rok, a nepamatuji si vše co jsem četl. Seznam již zkrátím pouze na názvy knih a autorů.

Povinná četba k maturitě

Přesto, že povinnou četbu hodně studentů SŠ bere jako nutnou a otravnou, rozhodně se mezi nimi najdou knihy, co stojí za to. V maturitním čtenářském deníku jsou pak vypsány veškeré knihy, které jsem četl. V seznamu jsou ale opět pouze ty, které doporučím.


Jestli máte ke knihám dotazy, nebo další tipy, podělte se v komentářích. Článek budu postupně aktualizovat, nebudu tedy vydávat nový.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné. Email nebude zveřejněn

Buď první, kdo přidá komentář. Zatím zde nic není