Blogovací prázdniny - rekonstrukce

01.03.2019 12:00 (aktualizováno ) O mně

Už bylo na čase. Vše stárne, včetně mého blogu. Tak nastal čas na rekonstrukci a pěkně od základu. A nezůstane kámen na kameni. Proto také začínají 2 měsíční blogovací prázdniny.

Blogovací prázdniny - rekonstrukce

Je to 4,5 roku co jsem tento blog spustil. Až na pár výjimek utvrzující pravidlo vycházely články pravidelně týden co týden. Již vyšlo téměř 240 článků a v posledním roce navíc přispíval také Michal. Rád bych se pochlubil také návštěvností, jenže při přesunu blogu na HTTPS jsem nedopatřením Google Analytics odrovnal, takže data nemám.

Odložení spuštění: Asi jste si všimli, že ne úplně jsem stihl začátek května. Každopádně na blog jsem nezanevřel, jen tvorba nového není otázka jednoho víkendu. Stále se můžete těšit na další články v novém kabátku, snad již brzy.

Historie se opakuje, vše mi trvá cca rok

Pokud si někdo pamatuje můj první článek s příhodným názvem "Spouštím blog! To to trvalo", tak ví, že od dokončení návrhu blogu trvalo rok, než jsem jej spustil. A tentokrát je situace dost podobná. Grafiku nového blogu mi opět navrhl Dominik, ale je to už rok, co mi leží ve složce.

Přesto, že blog je jen zábavou a koníčkem, snažím se, aby články vycházely pravidelně. Proto jsem se rozhodl, po 4,5 letech si udělat 2měsíční prázdniny a chvíli nic nepsat. V tu dobu budu tvořit web nový, modernější, pěknější a hlavně responzivní, což bylo nejčastější stížností. Nevím, jestli to do 2 měsíců stihnu, ale budu se snažit.


Takže v ideálním případě se k psaní vrátím na začátku května. Na viděnou