Go back down the rabit hole - Přehled roku 2018

O mně

Další rok již skončil. Proto jsem si připravil krátké shrnutí téměř všeho, co se za posledních 365 dní událo. A rozhodně toho ve výsledku nebylo málo!

Osoblažská úzkokolejka, klub v Krakowě, Huricane factory a rakouský Hallstat

Stejně jako Alenka v říši divů padá do králičí nory, v tomto článku taky spadnu zpět do roku 2018. Prvním výletem, který se konal hned na konci ledna byl výlet na Mallorcu. Tím ale na delší dobu výletování skončilo.

Na řadu přišla škola, diplomka a státnice. Sice jsem se v mezičase stihl podívat na firemní exkurzi do Hyundai, žádné větší akce se ale nekonaly. Po úspěšném odevzdání diplomky a státnicích bylo potřeba si vše vynahradit. Den po státnicích jsem odjel do Rakouska, konkrétně Klagenfurtu a Vídně. Posledního hlavního města našich sousedů, které jsem ještě nenavštívil. Těsně před odjezdem jsem ale stihl položit koberec do svého nového pokoje. Přestěhoval jsem se. Koberec níže jsem si sice nepořídil, ale vypadal fakt dobře!

Tento koberec jsem si sice nepořídil, ale stál za to

Na VŠB bývá zvykem se po státnicích podepsat na chodníky a cesty v okolí školy. Jakožto grafici jsme zvolili trochu netradiční a na první pohled tajuplný podpis. Kdo má čtečku QR kódů, může si přečíst seznam všech, kdo šli ke státnicím a odstátnicovali.

Začátkem července již pošesté hostila Ostrava hudební festival Beats for Love. Díky starým známým ze SŠ jsem se dostal i do backstage a vychytal fotku s jedním z headlinerů trancové scény. Před nástupem do práce jsem si ale chtěl užít poslední prázdniny, tak následoval odjezd na 3 týdny do Bulharska na Mořského koníka.

"Prázdniny" ale mají 2 měsíce, ne 3 týdny. Ještě, než se ze mě stane pracující člověk, stihli jsme dovolenou v Irském Dublinu a Galway. A když jsem v Rakousku nikdy pořádně nebyl, tak jsem si to tento rok vynahradil druhou cestu do Rakouského Hallstatu a okolí.

Rodg na Beats for Love QR kód na chodníku u VŠB


Pak již následoval pracovní zápřah a času zbylo jen na kratší víkendové výlety. Jedním z nich byla cesta vlakem až na samý okraj České republiky. Osoblažskou úzkokolejkou až téměř do Polska na Svatomartinské hody. Další výlet už byl přímo do Polska na návštěvu Krakówa na nějakou tu Erasmáckou párty.

Protože trocha adrenalinu na konec roku neuškodí, navštívili jsme s celou rodinou Huricane factory v Praze. Jedná se o simulátor volného pádu ve větrném tunelu. 

A to je vše, taky si něco musím nechat pro sebe. A pokud si chcete připomenout o čem byl rok 2018 v trancové hudbě, přikládám zde Yearmix od Armina. Je zde výběr toho nejlepšího. Více než 100 singlů ve méně než dvou hodinách.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné. Email nebude zveřejněn

Buď první, kdo přidá komentář. Zatím zde nic není