Ze dvou měsíců půl roku - blog je zpět

1 O mně

A je to tady! Konečně po půlroční pauze a po několika letech od spuštění prvního blogu jsem dodělal redesign. Nebylo to jen tak, nejsem stále u cíle ale rozhodně bude o co stát.

Ze dvou měsíců půl roku - blog je zpět

Když jsem si na začátku března řekl, že si udělám 2 měsíční prázdniny abych stihl udělat nový design blogu, věřil jsem tomu. Vážně jsem věřil, že po 2 měsících, možná 2 a půl, budu mít blog hotový a připravený na spuštění.

Prokrastinace, stěhování, prázdniny a dovolená

Ale když tento článech vychází v září, je asi jasné, že to nevyšlo. První dva měsíce jsem spíše prokrastinoval a na blog téměř nešáhl. V květnu jsem už sice začal, ale nedlouho poté se naskytla dobrá příležitost se přestěhovat. I když k samotnému přesunu nedošlo, zařizovala se koupě bytu a blog šel opět na druhou kolej. 

A byl tu červenec a prázdniny. Za celý půlrok jsem si vzal jen 2,5 dne dovolené, protože jsme plánovali opět jen na Mořského koníka do Bulharska. Tři týdny na dětském ozdravném pobytu schroustaly 15 dní dovolené, ale taky plno dalšího času a blog se opět odsouval. Po návratu došlo už na reálné stěhování a zařizování bytu.

O čem budu nadále psát?

Ale čas se nakonec našel a nový blog jsem spustil téměř přesně 4 roky od vydání prvního příspěvku. A stejně jako tehdy, i nyní prozradím, co dalšího chystám. Protože za půl roku se inspirace nasbírá dost. Tady jsou některá z témat:

A možná se ke mně opět přidá i Michal s dalšími články zaměřených převážně na JavaScript. 

Na vás již je jen opět začít sledovat blog a pokud narazíte na nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat. Díky
Úvodní fotka od @rayhennessy

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné. Email nebude zveřejněn

Komentáře

Díky, že jsi už spustil nový blog. Snad tam najdu postřehy a článečky pro mou maličkost.